garaż blaszak używany sprzedam

img

Garaże blaszane są w ostatnich okresach nadzwyczaj znane i ich zakupienie jest o sporo tańsze i sprawniejsze niż budowa ceglanych garażów w tradycyjnym stylu. Są proste w montażu i nie posiadają tak wielu uwarunkowań prawnych. Niektóre z nich można wyraźnie postawić bez wymagań pozwoleń na budowę.

PIENIĄDZE ZWIĄZANE Z GARAŻEM BLASZAKIEM

To jak mnóstwo będzie kosztowało wykonanie garażu blaszanego zależne jest od kilku elementów. Ewidentnie najważniejszy jest tu typ blachy i jej kolor. Do najtańszej należą grupy wersje zrobione z lekkiej niemalowanej blachy, wykonane w jednospadowy dach. Mocniejsze i lepszej gatunku są garaże wykonane z grubej blachy ocynkowanej, która przynosi znakomitą osłonę przed korodowaniem czy różnymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dobre pod względem jakości i trwałości są garaże ocieplane z dachem dwuspadowym. Są wyraźnie bardziej funkcjonalne i wyróżniają się dodatkowo o wiele estetyczniejszym wyglądem. Czynnikiem kolejnym jest rozmiar garażu oraz jego wykorzystanie. Rzecz jasna im ulepszony będzie blaszak z tym większymi wydatkami finansowymi trzeba się liczyć.

ZALETY I WADY BLASZAKÓW

Najważniejszą zaletą garażu blaszanego jest niewysoki koszt zakupu i banalny montaż. Co więcej poniektórzy decydują się nawet na odrębne zbudowanie takiego rodzaju garażu, co nie jest aż tak skomplikowane przy dysponowaniu należytego sprzętu i zdolności. Pozytywem jest także czas stworzenia. Garaże, które posiadają najbardziej normalne wymiary są importowane do zainteresowanych osób praktycznie w okresie jednego dnia. Dodatkowo kolosalną właściwością na plus jest możliwość przenoszenia blaszaka oraz ich łatwego przewozu z punktu do punktu , a to na skutek tego, że nie posiadają trwałych fundamentów. Do minusów garażów blaszanych można zaliczyć ich lekkość, co z pewnością nie chroni ich w wypadku dużych wiatrów. Co więcej nie są one nazbyt przyzwoicie urządzone w zabezpieczenia przed stratą mienia. Mogą być łatwym łupem dla rabusiów. Kwestią istotną, zwłaszcza zimą, jest także to, że temperatura powietrza w garażu blaszanym nieogrzewanym jest taka sama jak na dworze, więc jego mury nie chronią adekwatnie pojazdu przed przymrozkami. Generalnie jednakże przeważają pozytywne cechy tego słynnego i efektywnego budynku, który prócz pełnienia funkcji garażu może być dodatkowo świetnym pomieszczeniem gospodarczym.